Časté dotazy

  1. Co potřebuji k tomu, abych se stal členem  Klubu?

Je to velmi jednoduché. Postačí k tomu dva doklady totožnosti, podepsat smlouvu a uhradit poplatek. A jste členem klubu.

  1. Jak často se hradí členský poplatek?

Poplatek zaplatíte pouze jednou a to při podpisu smlouvy. Dále již nic neplatíte. Nemusíte tudíž myslet na to, že každý měsíc musíte uhradit další splátky.

  1. Na jak dlouho je členství v klubu?

Členství v klubu je na 2 roky. Po dvou letech je možnost si členství prodloužit.

  1. Proč bych měl využít členství v klubu?

Víte jaké dokumenty musíte doložit na pojišťovně pokud se Vám stane úraz? Víte, zda odškodné, které dostanete od pojišťovny je adekvátní? Víte, zda Vám pojišťovna vyplatila veškeré nároky, na které máte nárok? Víte, co dělat, pokud Vám pojišťovna nechce vyplatit odškodné? My to víme. Poradíme Vám jaké dokumenty jsou nutné k vyřízení Vaší škodné události. Vaší žádost předáme zkušených advokátům, kteří se o celou záležitost postarají. Naši advokáti komunikují s pojišťovnou a vymůžou pro Vás odškodné v plné výši a to vše zdarma, bez dalších poplatků!

  1. Pokud se mi něco stane, budu muset ještě něco platit?

Ne, dále již nic neplatíte. Stačí nás kontaktovat telefonicky nebo emailem a my Vám poradíme, co je potřeba dále udělat.

  1. Budu muset platit za služby Vašeho advokáta?

Ne, služby našeho advokáta máte zdarma v rámci Vašeho členství v klubu.

  1. Proč bych měl být členem  klubu, když si to všechno můžu vyřídit sám?

Samozřejmě můžete si vše vyřídit sám, ale nezapomeňte, že pokud budete jednat s pojišťovnou, tak určitě celý průběh řešení Vaší záležitosti a výše odškodného bude jiná, než když za Vámi bude stát zkušený advokát, který přesně ví, na co máte nárok.

  1. Budu muset jít na pojišťovnu viníka nahlásit škodu a komunikovat s pojišťovnou?

Ne. To vše za Vás vyřídí naši advokáti, kteří vše nahlásit na pojišťovnu a dále již sami komunikuji s pojišťovnou.

  1. Pro koho je členství v klubu určeno?

Členství v klubu nemá žádná omezení. Je pro každého, kdo chce mít právní služby zdarma a chce, aby jeho žádost byla profesionálně vyřízená bez zbytečného prodlužování a placení dalších poplatků.

CZIN.eu

Inzerce portal-Katalog firem Hledejsi E-speedy Obchůdek Financial opportunity MY Vemma lolitky Zdraví a finanční příležitost Free Top Site Financial freedom Free Classifieds Novinka 2011- ČR startuje Právní Ochrana Poškozených