Kdo jsme

Jsme první klub, který zajišťuje právní ochranu poškozeným. Pomáháme lidem v tíživé situaci získat náležité odškodné, které jim ze zákona náleží. Poskytujeme zázemí renomované advokátní kanceláře, znalců z oboru zdravotnictví a veškeré úkony vedoucí k maximální spokojenosti naších členů. Jediné co je potřeba udělat, je zaregistrovat se v  Klubu a veškeré starosti spojené s Vaší škodní událostí přenechat nám.


Abyste se mohli stát členy  Klubu stačí zaplatit jednorázový poplatek na 2 roky což znamená: klient zaplatí pouze jednorázový poplatek – dle zvoleného produktu a obdrží zdarma právní ochranu na dobu trvání 2 let. Po celou dobu mu je k dispozici naše advokátní kancelář  a klient se na nás může kdykoliv obrátit.
Po vypršení dvou let je možno si členství prodloužit na další dva roky avšak pouze za polovinu členského poplatku.
Klient bude o vypršení platnosti informován naší firmou.

Dále klientovi zdarma nabízíme:

 - projednání pojistné události
V případe že dojde ke škodné události, klient zavolá na help linku uvedenou na jeho asistenční kartě a pracovník firmy mu sdělí jak má dále pokračovat. Advokáti mu doporučí, které dokumenty si nechat, jaké účty sbírat. Poradí a doporučí klientovi co dělat dál. To vše již zcela zdarma a bez dalších poplatků.

 - profesionální jednání s pojišťovnou
Advokátní kancelář po sepsání případu komunikuje s pojišťovnou viníka a řeší vše potřebné za klienta .Klient se o nic nemusí starat. Advokáti ví, co si pojišťovna může dovolit a co ne. Ví jaké dokumenty musí na pojišťovnu doložit. Ví jaká částka náleží klientovi. Ví jak získat potřebné dokumenty pro klienta. Ví jak získat posudky. Klient i nadále nic neplatí.

- zajištění potřebných dokumentů
Advokátní kancelář zajistí na základě plné moci od klienta všechny potřebné dokumenty od policie, lékařů, soudu, magistrátu. Klient opět nic neplatí a nemusí se o nic starat


Po ukončení případu klient obdrží odškodné od pojišťovny v plné výši na svůj soukromý účet. Klientovi členství v klubu nezaniká, ale pokračuje dál až do doby platnosti. Klient opět nic neplatí a přitom obdrží celou svou částku, která mu náleží. Bez advokáta by klient určitě nedostal takové odškodné, které mu náleží. Proto již neváhejte a kontaktujte nás.

Mini Info:

V případe že dojde ke škodné události:

Klient zavolá na help linku uvedenou na jeho asistenční kartě a pracovní firmy mu sdělí jak má dále pokračovat.

Advokáti mu doporučí, které dokumenty si nechat, jaké účty sbírat….

Poradí a doporučí klientovi co dělat dál

Sepíšou s klientem plnou moc o zastupování

To vše již zcela zdarma a bez dalších poplatků

Po ukončení případu obdrží klient odškodné od pojišťovny v plné výši na svůj soukromý účet.

Klientovi členství v klubu nezaniká, ale pokračuje dál až do doby platnosti

Klient opět nic neplatí a přitom obdrží celou svou částku, která mu náleží

Bez advokáta by klient dostal maximálně desetinu částky

Pojišťovny také mají své advokáty – uměle snižující odškodné

CZIN.eu

Inzerce portal-Katalog firem Hledejsi E-speedy Obchůdek Financial opportunity MY Vemma lolitky Zdraví a finanční příležitost Free Top Site Financial freedom Free Classifieds Novinka 2011- ČR startuje Právní Ochrana Poškozených